Gabinety

częstotliwości dla twojego zdrowia

Marcin Sowiński

Dyplomowany lekarz, naturopatA.

Ukończył Wydział Lekarski PUM na kierunku lekarskim w 1993 roku. Pracuje od wielu lat w POZ. Członek Towarzystwa Internistów Polskich. Ukończył 2 letni kurs naturopaty na Mędzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej w Dąbrowie Górniczej, gdzie jest jej aktywnym wykładowcą.

Od lat jako naturopata zajmuje się biorezonansem, czyli dobieraniem i podawaniem częstotliwości pól elektrycznych, elektromagnetycznych, a także medycyną informacyjną, w tym zastosowaniem i dobieraniem programów poprzez generator plazmowy Reif`a, a także w tzw. polu informacyjnym. Zajmuje się m.in. ludźmi chorymi na bóle brzucha, choroby przewodu pokarmowego, w tym pasożytnicze, boreliozę, nowotwory, migreny, wysypki, bóle stawowe, chorobę Parkinsona i wiele innych.

Realizuje wizyty w zakresie medycyny jako lekarz albo jako naturopata w zakresie medycy naturalnej.

Rejestracja tel. 795 454 835

Beata Sowińska

Dyplomowany naturopata i homeopata

Ukończyła 2 letni kurs naturopaty na Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej oraz 3 letni kurs homeopaty. Od lat zajmuje się medycyną naturalną z elementami indywidualnego dobierania diety, suplementów. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z użyciem częstotliwości poprzez generator plazmowy Rife`a. Zajmuje się także terapią zużyciem prądów selektywnych.
Rejestracja tel. 795 454 835

Zabiegi generatorem plazmowym
Wykonujemy zabiegi generatorem plazmowym Rife`a. Sesje z indywidualnym doborem częstotliwości od 2 do 3 godzin. Zalecamy sesje 20- 30 godzinne podzielone na 2-3 godziny minimum jeden raz w tygodniu. Optymalnie 2-3 sesje 2-3 godzinne w tygodniu.

Rejestracja te. 795 454 835.

Kontakt

Bcg Clinic Sp. z o.o.
ul. Bolesława Krzywoustego 11-16
70-896 Szczecin
(+48) 731 750 890
biuro@bcgclinic.pl