Healy

częstotliwości dla twojego zdrowia

healy

częstotliwości dla twojego zdrowia

W Unii Europejskiej Healy jest wyrobem medycznym do leczenia bólu w bólach kostnych, bólach przewlekłych, fibromialgii i migrenie a także do leczenia wspomagającego chorób psychicznych, takich jak depresja, lek i związane z nimi zaburzenia snu.

Oprócz programów medycznych zawiera prawie dwieście programów mogących wspomóc organizm w wielu problemach zdrowotnych a także z zakresie fitness, wspomagania uczenia się itp.

Największym atutem tego urządzenia jest to, że dobiera w czasie terapii parametry częstotliwościowe sygnału, podawanego w postaci mikroprądów, indywidualnie dla każdego użytkownika.

Do końca czerwca można kupić Healy nawet z 50% rabatem.
Od lipca Healy będzie sprzedawany w systemie abonamentowym. Do tego czasu można jeszcze kupić urządzenie z wszystkimi programami dostępnymi dożywotnio bez abonamentu.

edycje healy

Healy Gold

częstotliwości dla twojego zdrowia

Zestaw Healy Gold zawiera urządzenie Healy, programy Złoty Cykl Nuno Niny i wybrany zestaw programów z wszystkich dostępnych.

Z programów Złotego Cyklu Nuno Niny można korzystać na wiele sposobów: Dla harmonizacji twojego pola bioenergetycznego, dla wyzdrowienia z negatywnych doświadczeń, równowagi emocjonalnej, dobrego samopoczucia i relaksu.

Programy zawarte w Healy Gold:
Oczyszczenie
Pielęgnacja
Balans
Istota
Energia
Relaks
Uwolnienie

Healy Holistic Health

częstotliwości dla twojego zdrowia

Zestaw Healy Holistic Health składa się z urządzenia Healy, Złotego Cyklu Nuno Niny i 8 innych zestawów programów do harmonizacji Twojego Pola Bioenergetycznego:

✓ Równowaga Bioenergetyczna 1
✓ Równowaga Bioenergetyczna 2
✓ Równowaga Psychiczna
✓ Meridiany 1
✓ Meridiany 2
✓ Sen

Healy Holistic Health Plus

częstotliwości dla twojego zdrowia

Otrzymujesz Healy Holistic Health i 6 dodatkowych zestawów programów do harmonizacji Pola Bioenergetycznego. Razem ponad 120 programów Healy:

✓ Nauka
✓ Fitness
✓ Praca
✓ Uroda
✓ Czakry
✓ Programy ochronne

Healy Resonance

częstotliwości dla twojego zdrowia

Edycja Healy Resonance zawiera Healy Holistic Health Plus, czyli ponad 120 programów Healy, a także aplikację HealAdvisor Analyze z modułami Resonance i Aura.

Moduł Healy Aura pozwala analizować dystrybucję energii twoich czakr w polu informacyjnym; po analizie tła emocjonalnego można wskazać odpowiednie sposoby optymalizacji.

Powstałe wzorce optymalizacji można zastosować w celu zrównoważenia braku równowagi emocjonalnej.
Dzięki analizie przez moduł Resonance Healy można dobrać odpowiednie suplementy diety, środki spożywcze jak i wyznaczyć do terapii odpowiednie programy znajdujące się w pozostałych wersjach urządzenia.

Nota prawna:
Usługi paramedyczne oraz usługi tzw. medycyny naturalnej nie stanowią działalności leczniczej w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2016 r. poz. 1638z późn. zm.). Urządzenia do biorezonansu w tym lampa plazmowa i skaner 3D nie są urządzeniami medycznymi w sensie medycyny akademickiej w rozumieniu ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 211 z późn. zm.). Metody biorezonansowe nie leczą, nie stawiają diagnoz lekarskich, bezwzględnie nie zmieniają zaleceń lekarskich. Są to terapie komplementarne, informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka oraz wspieranie organizmu w powrocie do homeostazy.
Informacje dostępne na stronie bcgclinic.pl służą celom edukacyjnym i nie mogą być w żadnym wypadku stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie mogą być również podstawą do stawiania diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. W czasie stosowania terapii komplementarnych należy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i diagnostyki stanu zdrowia. Bezwzględnie nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanych w za naszym pośrednictwem informacji.

Kontakt

Bcg Clinic Sp. z o.o.
ul. Bolesława Krzywoustego 11-16
70-896 Szczecin
(+48) 731 750 890
biuro@bcgclinic.pl