RTPlasma

Częstotliwości dla twojego zdrowia

Częstotliwości dla twojego zdrowia

Rtplasma – lampa wyładowcza (plazmowa), która wytwarza dokładnie odwzorowaną falę elektromagnetyczną o prostokątnym kształcie, w zakresie od 0.1 Hz do 900 000 Hz, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
Program do obsługi tego urządzenia umożliwia podawanie wielu sygnałów po kolei w określonych przedziałach czasowych, posiada również opcję podawania częstotliwości poprzez tzw. Funkcję przemiatania, tj. od jednej wskazanej częstotliwości do drugiej, z możliwością ustawienia skoku o 0,01 Hz.
Urządzenie nawiązuje swoim stylem i konstrukcją do urządzeń dr Royal Raymond Reifa, który używał tego rodzaju instrumentu do eliminowania patogenów, wirusów, bakterii, grzybów, pasożytów, nowotworów.
Urządzenie nie jest urządzeniem medycznym, nie może zastępować medycyny akademickiej. Wielu lekarzy zaobserwowało jednak ogromny potencjał w medycynie w tym zakresie, co daje nadzieję na szybkie zarejestrowanie tego typu urządzeń jako sprzętu medycznego. Wymaga to jednak jeszcze badań i czasu.
Ostatnio ukazuje się bardzo dużo świeżych badań w medycynie nad pozytywnym wpływem tzw. Ultra niskich i niskich częstotliwości w medycynie. Publikowane jest też wiele wyników badań wpływu tych pól na rośliny i zwierzęta, co stwarza liczne nadzieje na zastosowania tych urządzeń w rolnictwie, przy uprawie roślin i hodowli zwierząt.

BIOFEEDBACK

Częstotliwości dla twojego zdrowia

W wykorzystaniu lampy kluczowym elementem jest właściwe dobranie skutecznych częstotliwości. Rozwiązania stosowane do tej pory bazowały na analizie zmienności rytmu bicia serca (HRV) lub na zmianach w przewodności skóry w określonych punktach ciała. Metody te aczkolwiek skuteczne wymagają poświęcenia dużej ilości czasu, wynika to z konieczności analizy każdej podawanej częstotliwości. W przypadku testowania setek sygnałów trzeba by poświęcić wiele godzin na analizę.
Healy korzystające z zupełnie innej techniki pomiaru ( czujnik kwantowy) wykonuje to zadanie błyskawicznie w ciągu kilku minut. Nie bez znaczenia jest również to, że jak wynika z praktyki, oddziaływanie pola emitowanego przez lampę jest dużo skuteczniejsze niż oddziaływanie mikroprądów.
Dlatego zbudowaliśmy urządzenie które łączy najlepsze cechy obu technologii, skuteczność lampy z błyskawicznym doborem parametrów sygnału wejściowego.
Sygnał sterujący w Rtplasmie podawany jest z Healy zamiast na bransoletki nadgarstkowe do wzmacniacza napięcia a następnie na lampę wyładowczą. Lampa natomiast emituje pole elektromagnetyczne o parametrach wybranych przez Healy.
Healy w tym wypadku staje się czujnikiem lampa natomiast może korzystać z wszystkich programów terapeutycznych udostępnianych przez Healy

Właściwości Rtplazmy

Częstotliwości dla twojego zdrowia

WŁAŚCIWOŚCI RTPLASMY
Lekka (9 kg) i cicha;
Gwarancja 2 lata.
Konkurencyjna cena.
Możliwość finansowania poprzez leasing lub kredyt.
Parametry techniczne:
Napięcie zasilania: 230V AC Pobór mocy (przy 250 kHz): ok 40W
Podłączenie: trójprzewodowe
Uwagi: Kabel elektryczny musi posiadać zielono żółty przewód ochronny.
Przewód ten istotny jest dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia.
Wymiary urządzenia: 25 x 20 x 10 cm ( długość x głębokość x wysokość)
Waga urządzenia: ok 5 kg.
Zakres częstotliwości:. od 1 Hz do 900 kHz
Przebieg sygnału: prostokątny;
Kształt sygnału: dodatnie impulsy
Wypełnienie sygnału: 50 %
Zestaw zawiera:
1. Lampa wyładowcza plazmowa
2. Stojak do lampy
3. Wzmacniacz RTPlasma
4. Kable zasilające
5. Walizka transportowa
6. Koszt transportu
7. Szkolenie 4 godzinne z obsługi urządzenia.

Nota prawna:
Usługi paramedyczne oraz usługi tzw. medycyny naturalnej nie stanowią działalności leczniczej w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2016 r. poz. 1638z późn. zm.). Urządzenia do biorezonansu w tym lampa plazmowa i skaner 3D nie są urządzeniami medycznymi w sensie medycyny akademickiej w rozumieniu ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 211 z późn. zm.). Metody biorezonansowe nie leczą, nie stawiają diagnoz lekarskich, bezwzględnie nie zmieniają zaleceń lekarskich. Są to terapie komplementarne, informacyjno-holistyczne, których celem jest profilaktyka oraz wspieranie organizmu w powrocie do homeostazy.
Informacje dostępne na stronie bcgclinic.pl służą celom edukacyjnym i nie mogą być w żadnym wypadku stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie mogą być również podstawą do stawiania diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny. W czasie stosowania terapii komplementarnych należy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i diagnostyki stanu zdrowia. Bezwzględnie nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanych w za naszym pośrednictwem informacji.

Kontakt

Bcg Clinic Sp. z o.o.
ul. Bolesława Krzywoustego 11-16
70-896 Szczecin
(+48) 731 750 890
biuro@bcgclinic.pl